usługi

Teletechnika

Zajmujemy się praktycznym zastosowaniem telekomunikacji związanych z produkcją, projektowaniem, wykonawstwem i utrzymaniem sieci, urządzeń i systemów teletechnicznych.

Systemy telekomunikacyjne

Sieci IP

Uruchamiamy systemy transmisji radiowej w pasmach uwolnionych jak i komercyjnych czołowych producentów:

Wykonujemy instalacje sieci komputerowych, ETHERNET, WIFI, światłowodowych.

  • Jesteśmy certyfikowanym instalatorem systemów okablowania strukturalnego LC2 LEGRAND.
  • Udzielamy gwarancji na sieci strukturalne nawet do 20 lat!
Bezpieczeństwo

Systemy sygnalizacji
pożaru

Zajmujemy się wdrożeniem SSP czyli zbiorów elementów tworzących instalację, które są w stanie wykrywać pożar, inicjować alarm, automatycznie powiadamiać jednostkę straży pożarnej lub wykonywać inne działania zmniejszające skutki pożaru. Proponujemy rozwiązania SIEMENS oraz XTRALIS.

Bezpieczeństwo

Monitoring
Video

Wszyscy wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo ludzi. Proponujemy Państwu systemy obserwacji i rejestracji, również z dostępem przez Internet.
Projektujemy systemy monitorowania video IP.
Profesjonalne systemy monitoringu IP zbudowane w oparciu o sieć Internet, pozwalają na obserwowanie dowolnego miejsca z każdego zakątka świata.

Chcesz obserwować swoją linię produkcyjną? Może dział handlowy w firmie? A może po prostu swoją posesję podczas, gdy jesteś w pracy czy na wakacjach?
Jest to jak najbardziej możliwe i gwarantujemy że tańsze niż myślisz…

system ip

HIKVISION

Jeden z największych producentów profesjonalnych systemów zabezpieczeń na świecie. Oferuje zaawansowane rejestratory (klasyczne, hybrydowe, sieciowe) oraz szeroką gamę kamer do monitoringu IP. Hikvision to nowoczesne i wszechstronne rozwiązania IP CCTV, bezkonkurencyjne wobec tradycyjnych systemów monitorowania. Cyfrowa transmisja wizji umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości obrazu z punktów obserwacji. Oparcie instalacji o sieć IP zezwala na budowę rozwiniętych i rozległych struktur dozoru, oferując elastyczność architektury. Pozwala to realizować projekty obejmujące setki rejestratorów IP i tysiące kamer IP osadzonych w jednym systemie. Jednocześnie możliwe jest zespolenie z nowymi instalacjami IP dotychczasowych systemów monitorowania zawierających rejestratory i kamery klasyczne. Oznacza to łatwą modernizację starszych obiektów. Poza dozorem wizyjnym Hikvision oferuje bardzo dobrą integrację z instalacjami alarmowymi, a dostępność SDK/API dopuszcza proste scalenie z systemami zewnętrznymi.

Bezpieczeństwo

Kamery IP

Oparte o wysokiej klasy przetworniki CMOS lub CCD, oferują bardzo dobrą płynność wizualizacji, niezrównaną jakość obrazu o rozdzielczości do 12 Mpx (ponad 30 x więcej niż PAL) oraz wysoką precyzję obserwacji.

Bezpieczeństwo

Alarm
i kontrola dostępu

Zajmujemy się wdrożeniem inteligentnych systemów zabezpieczeń antywłamaniowych.